יום חמישי 7-11-19

11:00

הרשמה

14:00 - 15:30

יוסי אשבול / זיכרונות מהאי טיראן
אולם יטבתה (לא מוגבל)
סיפור פרוייקט הצילום המיוחד לתיעוד עופות הים המקננים בדרום מפרץ אילת (לזכרו של שלום זוארץ ז״ל הצפר של רט״ג)

16:00 - 17:30

כריס גומרסל (אנגליה) / הרצאה - אולם יטבתה (לא מוגבל)

18:00 - 19:30

ליאור קסטנברג / צילום מאקרו בתאורה מלאכותית מבוא לסדנה - אולם יטבתה (לא מוגבל)

20:00 - 21:00

אירוע פתיחה - יטבתה

21:30 - 22:30

איציק כהן / מבוא לסדנת צילום לילה - אגם תמנע (לא מוגבל)

21:30 - 22:30

שחר כהן / מבוא לסדנת צילומי כוכבים - אמפי תמנע (לא מוגבל)

22:30

איציק כהן / סדנת צילום לילה - פטריה/תמנע (עד 25 משתתפים)

22:30

שחר כהן / סדנת צילום לילה - חצי פטריה/תמנע (עד 25 משתתפים)

22:30

ליאור קסטנברג / ספארי מאקרו לילי - עברונה (עד 10 משתתפים)

22:30

חן טופיקיאן / סדנה "משחקים באש", הקפאה ומריחה של תנועה דרך פרקטיקה של חשיפות קצרות וארוכות - תמנע, אגם (על פי רישום)

 

יום שישי 8-11-19

אור ראשון

כריס גומרסל (אנגליה) / סדנת ציפורים - פארק הצפרות (עד 20 משתתפים)

8:30 - 11:30

טיול מאורגן, צילום חופשי בקניון האדום - מדריכה ענבל פפמן (לא מוגבל)

8:30 - 11:30

טיול מאורגן, צילום חופשי בנחל שחורת - מדריך האזה תפש (לא מוגבל)

12:00

תומס קרומנקר (גרמניה) / ציפורים בסביבה הטבעית - בריכות פלמינגו (עד 20 משתתפים)

12:00 - 13:30

אביטל אנגל / נקודת מבט אישית והעברת סיפור, כלים לצילומי נוף אורבני (רחוב) וטבע - אולם יטבתה (לא מוגבל)

14:00 - 15:30

עמיר בלבן / מסע בנגב, חורף 2019 - אולם יטבתה (לא מוגבל)

16:00

לין מרגוליס (קנדה, אנגליה) / דוגמנות בטבע - עמודי שלמה (עד 25 משתתפים)

אור האחרון

כריס גומרסל (אנגליה) / סדנת ציפורים - בריכות פלמינגו (עד 20 משתתפים)

אור האחרון

תומס קרומנקר (גרמניה) / פריים אחד בדרך הארוכה - פארק הצפרות (עד 20 משתתפים)

21:00

איציק כהן / סדנת צילום צילום לילה - תמנע (עד 20 משתתפים)

21:00

ליאור קסטנברג / ספארי מאקרו לילי - עברונה (עד 10 משתתפים)

21:00

חן טופיקיאן / סדנה "משחקים באש", הקפאה ומריחה של תנועה דרך פרקטיקה של חשיפות קצרות וארוכות - תמנע, אגם (על פי רישום)

 

יום שבת 9-11-19

אור ראשון

תומס קרומנקר (גרמניה) / ציפורים בסביבה הטבעית - בריכות פלמינגו (עד 20 משתתפים)

אור ראשון

כריס גומרסל (אנגליה) / סדנת ציפורים - פארק הצפרות (עד 20 משתתפים)

06:30 - 9:00

לין מרגוליס (קנדה, אנגליה) / דוגמנות בטבע - עמודי שלמה (עד 25 משתתפים)

9:30 - 11:30

עמיר בלבן / סדנת דני דין – הרואה ואינו נראה - עברונה (עד 25 משתתפים)

9:30 - 11:30

לין מרגוליס (קנדה, אנגליה) / מפגש עם צלמים, סיכום וביקורת עבודות - אולם יטבתה

12:00 - 13:30

תומס קרומנקר (גרמניה) / הירהורים על צילום טבע - אולם יטבתה (לא מוגבל)

14:00 - 15:30

עו"ד טל ליזרוביץ' / זכויות יוצרים בצילום וכיצד נגד על יצירתנו, המותר והאסור בצילום ודיון חופשי וגמיש בנושא עפ"י שאלות שיועלו ע"י המשתתפים - אולם יטבתה (לא מוגבל)

12:00 - 15:30

שיפוט / הכנת תערוכה

16:00

אירוע סיום, פרסים, פתיחת תערוכה

 

במת פלאנט, בהנחיית ברק ירדן. האולם פתוח 24 שעות לדיוני ובקורת עבודות של צלמים באוירה חופשית.

* יתכנו שינויים בתוכנית הפסטיבל
** הסדנאות עלולות להיות מושפעות מתנאי מזג האוויר
*** חשוב! מספר המקומות בסדנאות בשטח מוגבל
**** הגרלה להשתתפות בסדנת ספארי מאקרו לילי